• Sds

    Środowiskowy Dom Samopomocy

    ul. Rolna 5,   63-505 Doruchów

    tel: 62-7315020

    e-mail: sds.doruchow@wp.pl

    ZAPRASZAMY

W niedzielę 10 grudnia w Doruchowie odbył się IV Kiermasz Bożonarodzeniowy pod patronatem wójta gminy Pana Józefa Wilkosza. W tym roku w organizacje Kiermaszu włączyła się cała nasza Gmina.

Radosne kolędy i pastorałki w wykonaniu młodzieży ze szkoły podstawowej w Doruchowie i w Torzeńcu, a także występy przedszkolaków z Doruchowa i koncert Gabrieli Przygody dodały świątecznego uroku tegorocznemu Kiermaszowi. Dużym powodzeniem cieszyły się świąteczne prace wykonane przez uczestników WTZ - ozdoby choinkowe, stroiki, aniołki… Ciepła i słoneczna pogoda sprzyjała mieszkańcom gminy odwiedzającym nasz Kiermasz i zachęcała ich do zakupów. Można było posmakować i nabyć kulinarnych pyszności przygotowanych przez panie z Kół Gospodyń Wiejskich w Doruchowie II, Przytocznicy i Skarydzewa, a także zakupić choinkę, miód i żywego karpia. Był również Święty Mikołaj i cała świta Elfów i Śnieżynek ze Świetlicy Środowiskowej i harcerzy oraz szopka z osiołkiem Edkiem z Rancza Bobrowniki robiącym furorę wśród dzieci.

Wielu ludzi włożyło dużo serca i czasu w przygotowanie Kiermaszu za co im serdecznie dziękujemy, jak również tym, którzy odwiedzili nasz Kiermasz.

Organizatorzy.

Zapraszamy do zapoznania się ze zdjęciami z uroczystości