• Sds

    Środowiskowy Dom Samopomocy

    ul. Rolna 5,   63-505 Doruchów

    tel: 62-7315020

    e-mail: sds.doruchow@wp.pl

    ZAPRASZAMY

Uczestnicy Warsztatu Terapii Zajęciowej i Środowiskowego Dom Samopomocy w Doruchowie w niedzielę 24 września  zorganizowali  X Piknik Rodzinny pod nazwą „Pożegnanie Lata”. Po sobotniej ulewie pogoda dla uczestników Pikniku była łaskawa. Mimo wcześniejszych obaw w czasie zabawy było ciepło i zaświeciło słońce. W tym roku organizatorzy skorzystali z nowej sceny na stadionie sportowym LZS w Doruchowie.

W programie Pikniku znalazło się wiele wspaniałych atrakcji dla dorosłych i dla dzieci. Piknik rozpoczął się mini recitalem Gabrieli Przygody, która śpiewała utwory polskich wokalistów.  Kierownik WTZ i SDS Doruchów J.Skorupka w towarzystwie zaproszonych gości  dokonała oficjalnego otwarcia X Pikniku Rodzinnego dziękując wszystkim sponsorom i ofiarodawcom za wsparcie imprezy.

Wśród zaproszonych gości byli przedstawiciele lokalnych władz samorządowych w osobach Wicestarosty Powiatu Ostrzeszowskiego A.Mickiewicza Wójta Gminy Doruchów J.Wilkosza, Ksiądz Proboszcz I.Powaga, Prezes Stowarzyszenia „Aktywni” W.Mak, Radni Powiatu: M.Ptak i M.Matyszkiewicz.   

Wiele humoru i zabawy dostarczyli swoim występem gospodarze Pikniku, czyli uczestnicy WTZ i SDS w Doruchowie śpiewając znane disco-polowe hity. Również swoje zdolności wokalne zaprezentowały dzieci ze Szkoły Podstawowej w Doruchowie . Wszyscy mieli okazje wspólnie poćwiczyć Zumbe fitness , a najmłodsi uczestnicy Pikniku z efektownie wymalowanymi twarzami  brali udział w grach i zabawach prowadzonych przez animatorki. Hitem Pikniku był koncert śląskich szlagierów w wykonaniu  Śląskiej Kabaretowej Grupy Fest. Na koniec Pikniku  swoimi  umiejętnościami akrobatycznymi  popisywali się członkowie  drużyny sportowej Street Workut z Kępna. Całe spotkanie prowadził S.Janelt.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji